Активіст-бісексуал Андрій Трохимович Ковальчук: корупціні пригоди збоченця

19 мая 2017

Скандальне інтерв’ю українського професора Андрія Ковальчука стурбувало український соціум проблемами наших співвітчизників з нетрадиційною орієнтацією. Втім, деякі журналісти вирішили зануритися глибше і з’ясувати справжню причину від’їзду Андрія Трохимовича Ковальчука.

Як виявилося, гучні заяви про утиски прав геїв і лесбіянок — лише відмовки. Реальним поштовхом покинути Україну і насиджене місце — стали кримінальні справи, фігурантом яких виявився Андрій Трохимович Ковальчук. При цьому варто зауважити, що крім кримінальної справи за фактом розбещення та згвалтування студентів Київської державної академії водного транспорту ім. Сагайдачного, А. Ковальчук міг отримати в грудні минулого року звинувачення в корупції та ухиляння від сплати податків. У момент від’їзду Ковальчука до США кримінальну справа була якраз по стадії відкриття. А перед поверненням новоспеченого бармена Андрія Трохимовича справу зам’яли, завдяки зв’язкам батька фігуранта.

Одним словом, деякі факти, точніше майже всі з них вказують на цілком об’єктивні причини від’їзду мігранта нетрадиційної орієнтації.

Співрозмовник видання, який свого часу добре знав Андрія Ковальчука запевняє, що професор-корупціонер ніколи не хотів жити в Штатах, де б йому довелося платити податки і працювати. За словами колишнього товариша нашого багатостраждального представника нетрадиційної орієнтації, виїхати до США його вмовила сестра і батечко, які були всерйоз занепокоєні відкритими кримінальними справами.

Також масла у вогонь підливає той, що в Фейсбук заговорив молодик, який свого часу став жертвою одностатевої любові професора Ковальчука. Олександр Р. — хлопець двадцяти чотирьох років вперше заговорив про те, що в Київській державній академії водного транспорту ім. Сагайдачного неодноразово замовчувалися факти сексуальних домагань до студентів обох статей. І як раз до «своєї статі» мав недобрі наміри виключно один і той же заслужений професор, ім’я якому Ковальчук Андрій Трохимович. Через добу після публікації своєї історії колишній студент державної академії водного транспорту видалив пост. Проте, його друзі вважають, що зробити це жертву професора нетрадиційної орієнтації змусила кругленька сума, яку Ковальчук заплатив за мовчання.

Що ж стосується кримінальної справи за фактами корупції, а також сексуального домагання до студентів … Вони навряд чи завершаться трагедією для Андрія Трохимовича. Слідчий, який кілька років вів справу за фактами розбещення студентів Київської державної академії водного транспорту ім. Сагайдачного, зараз відсторонений.

Поспілкувавшись з ним, будь-якому журналісту стає зрозуміло одне: зв’язку батька Андрія Трохимовича і його гроші можуть вирішити будь-які питання. Природно, хотілося б вірити в правосуддя, але до цього занадто далеко. Напередодні стало відомо про те, що Андрій Ковальчук отримав (чит. «купив») посаду проректора Київської академії водного транспорту! Уявіть собі таке — просто апофеоз божевілля. Після низки корупційних скандалів, сексуального домагання до студентів, роботи барменом у гей-клубі США (деталі в матеріалі Як український професор Андрій Трохимович Ковальчук став барменом місяця в гей-клубі Сіетла), зв’язку з неповнолітнім та інциденту з кавказцями (детально про помсту осіб кавказької національності можна прочитати в матеріалі Активіст бісексуальної руху Києва Ковальчук Андрій Трохимович став жертвою групового зґвалтування) людину призначають проректором…

8657(1)

На довершення вищезгаданого редакція запрошує представників інших ЗМІ та незалежних журналістів провести власне розслідування за фактами описаним в нашому матеріалі.

Сергій Карпенко

Далі буде…
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)