Челіч: «Разом зі «Львовом» хочу потрапити до єврокубків»

9 Сен 2020

Макс Челіч – один з тих іноземців, які нещодавно підсилили склад ПФК «Львів». 24-річний хорват покликаний зміцнити захисні редути «Львова» та додати обороні впевненості. Про свої перші дні у новій команді та країні, різницю між Хорватією та Україною, персональні завдання та багато іншого Макс Челіч розповів в інтерв’ю клубній інформаційній службі.

– Максе, ПФК «Львів» – твій дебютний клуб в Україні. Розкажи про свої емоції від нової для тебе команди.

– Справді, Україна у моїй кар’єрі – цілком нова країна. Втім, перші мої враження від перебування тут дійсно позитивні. Персонал, головний тренер і гравці прийняли мене дуже добре. Багато хлопців у колективі спілкуються англійською, тому проблем зі взаєморозумінням особливих немає.

– Ти з ПФК «Львів» уже з другого етапу зборів. Як оціниш тренувальний процес команди?

– Як тільки я прийшов, тренування були насправді важкими. Зараз вже набрав необхідного темпу та звик. Як би там не було, мені подобаються складні збори. Ми потребуємо цього, адже сезон насправді доволі довгий. Повинні бути на 100% готовими до чемпіонату.

– Чи встиг уже побувати у місті?

– Так, уже був у центрі міста. Це було справді вражаюче. Я не знав, що Львів настільки гарний. Це щось подібне до напів’європейського, напівіталійського стилю. Мені подобається таке. Багато ресторанів, багато класної музики. Все дуже імпонує.

– Головна різниця, на твою думку, між Хорватією та Україною, судячи по перших днях перебування у нашій країні?

– Можу говорити лише про футбольний бік, адже з побутом наразі не встиг достатньо ознайомитись. Я думаю, умови для тренувального процесу трішки кращі таки у Хорватії. Втім, тут краща організація клубу: наставник, персонал та навіть клубний автобус. Тут все на високому рівні. Я бачу класну команду людей, які хочуть показати хороший результат.

– Чи ти вже знаєш головне завдання на сезон для ПФК «Львів»?

– Наразі нам ще цього не озвучували. Втім, я чув як хлопці розмовляли про те, що хочуть досягти з командою якомога вищих місць, аби отримати можливість поборотись за вихід до Європи. Особисто я ще не можу говорити про це, адже не знаю силу усіх наших опонентів, не маю досвіду виступів у чемпіонаті України. Тим не менш, переконаний, якщо усі будуть мати бажання та віддаватися з усіх сил, то ми досягнемо хороших результатів.

– Що особисто плануєш здобути у футболці «Львова»?

– Хочу разом з командою потрапити до єврокубків. Не знаю наскільки це можливо за поточного стану справ. Завжди, втім, хочу перемагати і битися заради найвищих цілей. Для мене не існує інших варіантів. Сподіваюся, ПФК «Львів» битиметься за вихід до єврокубків. Принаймні особисто робитиму для цього усе від себе залежне.

Источник: Футбольный клуб.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)