Йовичевич: «Кто здоров, отдадут все силы в игре с «Шахтером»

28 Ноя 2020

Головний тренер «Дніпра-1» Ігор Йовічевіч поділився власним баченням того, як команда має подолати складний період.

– Матч с «Минаєм» був першим у вашій кар’єрі, за яким спостерігали навіть не з трибуни, а по телевізору?
– Так, це дійсно трапилося зі мною вперше. Коли працював у «Карпатах» через дискваліфікацію декілька матчів дивився з трибуни або VIP-ложі. Але тоді я не міг перебувати лише на лавці, а зайти до роздягальні та поспілкуватися з командою нагода була. Тут же були зовсім інші відчуття, тим більше, що трансляція йде з певним запізненням від реального часу, і на хвилину-півтори запізнюєшся з реакцією на ключові події. Під час матчу дуже нервував, переживав. Це була важлива гра, і, звичайно, хотілося бути разом з командою.

– Який головний урок має винести команда з поразки в Ужгороді?
– Лише ім’ям та номінальною якістю нікого не обіграти. Але про це варто казати не лише стосовно окремого матчу. Якість футболістів втілюється на полі у результат, лише коли твої бійцівські якості та характер не є меншими, ніж у суперника. Прийшовши сюди, ми одразу намагалися змінити атмосферу, вселити команді віру у себе та наш шлях. Командна загальна відповідальність – це наш шлях. І у кожній своїй дії, у кожному єдиноборстві футболіст має пам’ятати про відповідальність перед командою. Немає «я», є «ми»! Можна програти у будь-якому матчі, але не можна втрачати обличчя та стиль. Інакше у випадку поразки в тебе не залишається нічого. Відповідальність, тактична грамотність та дисципліна – ось за рахунок чого треба йти до мети, незважаючи на будь-які обставини: силу суперника, вітер або сніг. Це був дуже великий урок для нас. І якщо це мало статися, нехай станеться вже зараз – поразка від команди, яка тільки вийшла до Прем’єр-ліги, показала, що одним талантом перемогу не здобудеш. Треба ще й важко працювати.

– Перед такими матчами, як найближчий проти «Шахтаря», не треба казати багато. Але можна бути впевненим, що, незважаючи на багато труднощів, на «Дніпро-Арені» відбудеться бій?
– Безперечно. Кожен матч для нас, як фінал. До 12 грудня залишилося 4 матчі – це 4 фінали. При цьому не треба зазирати наперед, ми живемо сьогоденням. В одному матчі все можливо. Це довів той же «Шахтар» у зустрічі з «Реалом». У нас не буде 9-ти футболістів: дискваліфіковані Назаренко та Хобленко, травмовані або лише відновилися після хвороби Дуглас, Батагов, Вакулко, Адамюк, Кравченко, не гратимуть орендовані у «Шахтаря» Ігнатенко та Піхальонок, які стали дуже важливими для нашої структури. Але всі здорові віддадуть всі сили. М’яч круглий, і ніколи не знаєш, що може трапитися. Поки м’яч котиться, шанс є у будь-якому матчі. І я вірю в нашу команду!

Источник: Футбольный клуб.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)