Костышин: «Матчи «Колоса» с «Днепром-1» становятся настоящими дерби»

7 Ноя 2020

Прес-конференція головного тренера «Колоса» Руслана Костишина після матчу з «Дніпром-1», в якому ковалівці святкували перемогу з рахунком 2:0.

– Протистояння «Дніпра-1» та «Колоса» – це завжди емоції, це завжди цікаво. Наскільки цікаво вам було сьогодні у Дніпрі?
– Всі знають, що для нас це принциповий матч, так само, як і для СК «Дніпро-1». У нас дуже багато дніпрян, які дуже багато часу провели у ФК «Дніпро» – не будемо плутати клуби, хоча дуже багато знайомих є і в СК «Дніпро-1». Як би хтось не хотів це повернути, але ми грали за іншу команду. І для тих, хто в нас працює, принципово виглядати тут якісно та вигравати матчі. Дійсно складається так, що це стає якесь дербі, принциповими поєдинками для обох команд.

– Не дивлячись на певний спад після виступу у Лізі Європи, висловлювалась думка, що Костишин команду на «Дніпро-1» у будь-якому випадку налаштує. Є таке?
– Так, звичайно. Спад був більшою мірою емоційний, але й фізичний також. Сьогодні я ризикував, адже вийшли Петров, Новак та Антюх, які пропустили по три тижні і лише тиждень тренувалися. Розраховував, що вони зіграють на великому бажанні та мотивації. Готував їх до цього, розмовляв з ними. Після травм перша гра завжди може бути на піднесенні, а далі треба дивитися, як вони будуть входити до ігрового ритму. Стосовно гри, нам дуже важко було у першому таймі. Мені здавалося, що ми якось повільно реагуємо на гру суперника і занадто притислись до власних воріт. У другому таймі було вже по-іншому. Ми поговорили у перерві з хлопцями та зробили певні перебудування. Не в плані позицій, а у тому, як зустрічати, адже сильно просаджувалися у першому таймі. В другому таймі зіграли за рахунком, і позаду проблем в нас не було – не пам’ятаю, щоб «Дніпро-1» створив якийсь момент.

– Уся увага прикута була до зіркового форварда Євгена Селезньова. Він був мотивований проявити себе на «Дніпро-Арені», багато що виходило в нього. Помітно, що у форварда багато емоцій – чи є рецепт, як його стримувати?
– Йому 35 років, і він доросла особистість, яку вже не змінити. Лише розмова може до чогось призвести. Він може дослухатися і бути стриманішим. З іншого боку, ці емоції він може передати команді, яка постійно перебуває у мотивації через те, що він знаходить якийсь конфлікт.

– Це на користь?
– Можливо, збоку це й виглядає іноді негарно, але він такий є. Якщо взяти його людські якості – він дуже порядна людина. Хто близько з ним знайомий, знає, що він прийде на допомогу у будь-який момент. А ексцентрична поведінка – лише оболонка.

– Жага до перемоги?
– Він може так поводитись не лише на спортивному майданчику, а й у житті. Але на рахунок людських якостей я за нього можу поручитися. Він додав у фізичному плані. Привів себе до ладу. Йому знадобилося більше часу, ніж я припускав. Але нічого, боремося (посміхається).

Источник: Футбольный клуб.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)