Кравченко: «Таке відчуття, що минув вже цілий місяць»

26 Мар 2020

Незважаючи на карантин, життя команди не зупиняється. Режим роботи змінився на дистанційний – гравці працюють самостійно. Про те, як проходить час на карантині, ми попросили розповісти капітана «Дніпра-1» Сергія Кравченка.

– Сергію, як проводиш карантин та почуваєшся під час вимушеної паузи?
– Морально це важко. Дуже добре, що поруч родина, але не вистачає звичного ритму, футболу. Ми не тренуємося близько тижня, а таке відчуття, що минуло вже не менше, як місяць. Знаю, що у багатьох хлопців таке ж відчуття.

Час проводжу з родиною. Тренуюся індивідуально: роблю вправи, працюю на велосипеді, виходжу на пробіжки не у людних місцях.

– Діти, попри малий вік, вже відчули різницю із звичайним життям? Батько завжди поруч – напевно, радіють.
– Я і під час сезону намагаюсь якомога більше уваги приділяти родині – після тренувань одразу додому. Вони знають: коли я їду, значить, пішов на роботу. Зараз, звичайно, задоволені: ми постійно граємось, бавимося. Але ж краще якомога скоріше повернутися до звичного способу життя.

– Як справи у партнерів по команді? Спілкуєтесь дистанційно?
– Дехто залишися у Дніпрі, хтось поїхав додому. Усі працюють самостійно. Треба тримати себе у формі, та й усі свою роботу люблять. Займаються та сумують за роботою у команді, тренуваннями, матчами.

– Які карантинні заходи вживаються у твоїй родині?
– Постійно миємо руки. Дружина стежить за наявністю вітаміну С в нашому раціоні: цибуля, мед, імбир, куркума. Вживаємо традиційні застережні заходи під час вірусу. Намагаємось захистити і себе, і людей – не буваємо у місцях зі скупченням народу. Адже цей вірус дуже швидко розповсюджується. Покупки, пробіжка та гуляємо з дітьми на свіжому повітрі – це необхідно. Робимо це окремо від усіх.

– Усі стежать за новинами з Італії. В тебе там багато друзів та майже родичів. Що вони кажуть про цю ситуацію?
– Ми постійно контактуємо. Вони мешкають на півдні Італії, і у них спокійніше, ніж в іншій частині країни. Але все одно заходи ті ж самі: неможна взагалі виходити, лише за окремими винятками. Там все більш жорстко, ніж у нас.

Люди намагаються не панікувати, виглядають спокійними, але їм важко. Вже і вік похилий. Я бачу, що вони стурбовані, але намагаються цього не проявляти.

Сподіваюсь, що в нас не буде так, як в Італії, що вживаних заходів буде достатньо. Розумію, що в Італії та Іспанії багато туристів було; у нас ситуація з цим інша. Наскільки я зрозумів, в Італії запізно ввели обмеження, і вірус встиг розповсюдитися. Сподіваюсь, що ми це пройдемо і зробимо вірні висновки. Бачив відео, що вже й деякі тварини з’явилися там, де людське життя трохи завмерло. У Венеції, наприклад, і лебеді, і дельфіни вже є. Зупинилися якісь шкідливі для природи види діяльності, і планета одразу очищується. Але наш звичний спосіб життя змінився – напевно, такого й уявити ніхто не міг.

– Що порадиш вболівальникам?
– Дотримуватись усіх заходів, берегти себе та оточуючих. Можна навіть не знати, що ти хворий або вже перехворів. Але контакти можуть бути фатальними для інших. Тому залишайтеся вдома та бережіть себе. Досвід багатьох країн говорить про те, що треба дослухатися до порад спеціалістів.

Источник: Футбольный клуб.Здесь вы можете написать комментарий к записи "Кравченко: «Таке відчуття, що минув вже цілий місяць»".

* Обязательные для заполнения поля
Все отзывы проходят модерацию.

Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)