Михайленко: «Це був дуже складний момент для суддів»

23 Фев 2020

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко після матчу з «Карпатами» поспілкувався з журналістами.

– Відчувалося, що це перша гра після перерви, – сказав Дмитро Михайленко на пресконференції. – На зборах матчі мають неофіційний характер, і команди не відчувають тиску. Сьогодні гра була дуже важливою для «Карпат». А нам важливо тримати «Карпати» на дистанції, тому стратегічно результат для нас прийнятний. Важке поле, тому, можливо, не вистачило свіжості у другому таймі. Ми не дозволили супернику створити багато моментів, тому результат, напевно, є справедливим. Не дозволили у другому таймі супернику завдавати удари з небезпечних зон. Після вилучення Дубінчака була можливість краще розпоряджатися м’ячем, але ті удари, що в нас були, не мали небезпечного характеру.

– У другому таймі склалося враження, що ваша команда задоволена нічийним результатом…

– Ні, задоволення не було. Треба проаналізувати, чого не вистачало нам, аби бути гострішими. До вилучення в нас не виходила гра в атаці. Але це не була установка на гру. Це або наші слабкі дії в атаці, або суперник діяв більш агресивно. Може, до моментів справа й не доходила, але територіальна перевага була у «Карпат».

– Чи здивували вас «Карпати»?
 – серед іншого запитали тренера журналісти «2+2».
– Ні, ми бачили чимало їхніх ігор на зборах. Вони добре створювали моменти, багато забивали. Команда на рівні, у порядку, тому не вважаю, що вони мають провалитися. Так, у них невелика лавка, але склад, який грає, якісного рівня.

– Чи вдалося адаптувати ваших новачків до стилю команди?

– Ще адаптація не закінчилася. З шести гравців, яких взяли, сьогодні двоє були у складі. Якщо Ді Франко виглядав на рівні, то на діях Адамюка ще відбивається тривала пауза у виступах. Йому ще потрібен час, аби грати 90 хвилин та увійти до ігрового тонусу. На жаль, та ж проблема з Цуріковим, який прийшов з травмою. З мікроушкодженням прийшов і Сваток. Хобленко пропускав матч через дискваліфікацію. Вважаю, найближчим часом новачки будуть на рівні.

– Як вам сьогодні Ді Франко?

– Він – боєць. Це відмінне підсилення для нас. Він не боїться грати, отримувати м’яч. Відчувається його якість.

– Чи дивилися ви вже запис голу «Карпат»?
– Розумію, про що ви. Є підозра на офсайд, але там дуже складний момент для суддів. Якщо був би VAR, можна було б казати. Зараз же, на мій погляд, взагалі говорити нема про що.

Источник: Футбольный клуб.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)