Михайленко: «Перемога принесла багато радощів»
Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко прокоментував гостьову перемогу в матчі зі «Львовом» (2:0):
– Як завжди, у Львові було важко. Команда після зміни тренера демонструє інший футбол. Перемога принесла нам багато позитивних емоцій та радощі.
– Прокоментуйте, будь ласка, стартовий склад, у якому були зміни у порівнянні з минулим туром.
– Ми вирішили, що з таким типом суперника краще грати з тим сполученням гравців, яке вийшло сьогодні. Нам потрібен був Булеца, його чесноти, те, що він вміє працювати між лініями, для контролю м’яча потрібен був Сніжко. Тому, ці зміни були абсолютно тактичними.
– Когута можна визнати MVP матчу, він виконує великий обсяг роботи. Наскільки він є важливим у цьому складі?
– Він є дуже важливим. Ми вдячні йому за сьогоднішній гол. Також важливо, що не отримав картку, яка могла не дозволити зіграти з «Колосом».
Источник: Футбольный клуб.
| Твитнуть |
Другие статьи категории "Футбол":
-
Матчи воскресенья, 15 декабря
-
Атлетико прерывает безвыигрышную серию и возвращае...
-
Исторический момент: первый индус дебютировал в Ба...
-
Сампдория вырывает победу в дерби и уходит из зоны...
-
Испания, 17-й тур. Атлетико – Осасуна 2:0. Симеоне...
-
Сульшер провел переговоры с Холандом
-
«Барселона» подаст жалобу на использование VAR в м...
-
Определились соперники Ливерпуля и Фламенго на клу...
