Николай НЕСЕНЮК: «Возможно, УАФ сознательно пошла на техническое поражение от Швейцарии»

28 Ноя 2020

Известный журналист Николай Несенюк — по следам решения УЕФА о присуждении технического поражения сборной Украины в матче Лиги наций против сборной Швейцарии.

«Почну з того, що нам, як виявилося, понад тиждень нахабно брехали. З понеділка 16 листопада, коли проведення гри між Швейцарією та Україною опинилося під загрозою, аж до середи 25 листопада, коли УЄФА зарахував нам у цій грі «технічну» поразку — 0:3. Нам не звикати до повсюдної брехні, але все одно неприємно.

За цей час нам накидали кілька мішків різноманітних «версій» та «компетентних коментарів». Насправді ж варто було повідомити лише про те, що після того, як місцева швейцарська влада не допустила гравців збірної України до гри через коронавірус, нам дали час, аби привезти замість них інших футболістів. У Києві саме тоді знаходилась збірна гравців до 21 року, перевезти яких до Швейцарії було справою кількох годин. Але наше футбольне керівництво цього не зробило. Ось і все.

Розмови про «швейцарську змову» і таке інше залишимо для не дуже грамотних. Насправді наша футбольна асоціація припустилася помилки, яка знищила працю тренерів та футболістів національної збірної. Причин такої помилки, як на мене, може бути дві.

Перша — елементарна неграмотність та звичайне недбальство, притаманні діям Української асоціації футболу (УАФ). Будь-який грамотний юрист одразу вказав би на неприпустимість відмови привезти до Швейцарії інший склад футболістів. Прийняті перед стартом сезону зміни до регламенту європейських змагань свідчили — жодних перенесень матчів через коронавірус не буде! Це вам не чемпіонат України, де із цими перенесеннями зовсім заплутались і невідомо що робитимуть далі!

А де тій УАФ взяти грамотних юристів, коли там із просто грамотними людьми проблема? Досить почитати окремі місця нормативних документів чи рішень цієї організації. Там на високих зарплатах наполегливо трудиться чимало заслужених колишніх тренерів та футболістів. Але ж за всієї до них поваги вони аж ніяк не юристи. Про грамотність промовчимо. Та й навіщо та грамотність, коли у внутрішніх справах безвідмовно спрацьовує аргумент: «Як сказав -так і буде!» В УЄФА таке не проходить!

Як наслідок — наша футбольна асоціація потрапила у становище, в якому опинилося два роки тому київське «Динамо«, яке просило згадану УАФ перенести матч чемпіонату із Маріуполя. Всі аргументи динамівців були тоді відкинуті і їм зарахували поразку. Тепер УЄФА відкинуло всі аргументи збірної України!

Друга можлива причина неадекватних дій керівників нашого футболу ще гірша за неграмотність та некомпетентність. Виникає думка, що на «технічну» поразку України від Швейцарії наші футбольні керівники пішли свідомо. Тому що не вірили в те, що збірна швейцарцям не програє! Вирішили краще отримати «технар» та звинуватити в усьому УЄФА, ніж зганьбитися на футбольному полі.

Андрій Павелко, президент УАФ, відбув на відпочинок 21 листопада. Саме тоді, коли в УЄФА вирішували долю матчу Швейцарія — Україна

Скажете, що такого бути не може! Я теж так думав поки не довідався, що Андрій Павелко, президент УАФ, відбув на відпочинок 21 листопада. Саме тоді, коли в УЄФА вирішували долю матчу Швейцарія — Україна. Чому Павелко не помчав до штаб-квартири Європейської футбольної асоціації, де він є членом виконкому? Чому не сидів там цілодобово, відстоюючи інтереси головної команди України? Виглядає так, що у цьому не було потреби. Результат був відомий заздалегідь, тому можна було спокійно їхати на тепле море.

«Ви там збрешіть що-небудь, а я поїхав» — приблизно так могло виглядати розпорядження Андрія Павелка перед відбуттям у відпустку. Можливо, слова були інші, але зміст саме такий. І поки українські футбольні уболівальники переживали за долю збірної, вислуховуючи цистерни брехні від УАФ, її керівник спокійно відпочивав.

А чому не відпочивати? Може, хтось скаже проти криве слово? Може, тренер збірної Андрій Шевченко обуриться тим, що працю його команди було викинуто на смітник?

Це навряд», — написал Несенюк в своей колонке на Gazeta.ua.

Источник: Профутбол.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)