Новини з табору збірної: товариська гра Франція – Україна точно відбудеться

6 Окт 2020

Другий день збору зустрів національну команду неприємною звісткою про позитивний результат тесту на COVID-19 у двох воротарів синьо-жовтих – Андрія Луніна та Юрія Паньківа. Це означало, що у збірній залишився один здоровий голкіпер – Георгій Бущан, який тепер є безальтернативним кандидатом на пост номер один у завтрашньому матчі.

Відтак вийшла цікава ситуація. Сьогодні, під час офіційного вечірнього тренування, єдиного воротаря до матчу готували два тренери. Олександр Шовковський уперше з 2018 року одягнув голкіперські рукавички, щоби допомогти тренеру воротарів Педро Харо та Георгію Бущану провести повноцінне передматчеве заняття.

Постояти за честь країни
Також на полі арени в Сен-Дені тренувалися 19 польових гравців. Усі ці хлопці – здорові й повні снаги завтра презентувати Україну в матчі з чинними чемпіонами світу. Звісно, прикро, що таку знакову для українського футболу зустріч синьо-жовті не зможуть провести в оптимальному складі, однак для наявних у команді виконавців це – чудовий тест їхніх можливостей.

Завтра вранці усі 20 здорових нині збірників пройдуть ще один ПЛР-тест, який буде контрольним для допуску до гри. За регламентом УЄФА для того, щоби матч відбувся, у заявці на гру має бути щонайменше 13 гравців, один з яких має бути воротарем. Якщо станеться так, що хтось із хлопців буде інфікований, він буде терміново ізольований від решти команди, яка налаштовуватиметься на вечірній матч. У такій ізоляції нині перебувають три члени збірної України – крім воротарів Андрія Луніна та Юрія Паньківа, це й шеф-кухар синьо-жовтих Любомир Тошич.

Матч відбудеться – це факт
Факт проведення товариської зустрічі Франція – Україна 7 жовтня о 22.10 за Києвом було затверджено на передматчевій нараді, яка відбулася сьогодні ввечері перед офіційним тренуванням збірної України. У матч-мітингу, який зазвичай проходить уранці в день гри, узяли участь представники обох національних асоціацій, а також відповідальні особи з місцевої влади.

Завтра ж, після отримання тестів усіх футболістів, відбудеться ще одне засідання спеціальної комісії, яка має підтвердити чи заперечити сьогоднішнє рішення. Другий варіант може бути можливим, якщо, припустимо, з’явиться велике число інфікованих. Однак на даний момент таких песимістичних думок немає ані в українській, ані у французькій команді. Обидва наставники – Андрій Шевченко та Дідьє Дешам – сьогодні висловили обопільні компліменти один одному щодо успішної роботи в національній збірній і з нетерпінням чекають завтрашнього товариського протистояння, яке для кожного тренера і його команди розглядається через призму підготовки до наступних матчів Ліги націй УЄФА.

До слова, французька сторона повідомила, що завтра на грі буде присутня одна тисяча місцевих уболівальників.

Источник: Футбольный клуб.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)