Новини з табору збірної України: тести, тренування й прикрі дії іспанської митниці

6 Сен 2020

Прикрощі іспанської митниці

Учора гравці національної команди України прибули до готелю Eurostars Suites Mirasierra без жодних затримок. Швидко пройшли паспортний та температурний контроль і одразу з летовища виїхали автобусом до місця свого розташування в Мадриді. А от адміністративний персонал затримався в терміналі аж на три години. Спочатку відповідні служби аеропорту довго не привозили вантаж із літака, а потім іспанська митниця зажадала детального опису вмісту кожної сумки та кожного ящика, які привезла із собою на гру збірна України. Просвітити їх на належному обладнанні іспанським митникам було замало: вони вимагали детальної документації про наявний багаж. Треба зауважити, що таких вимог не існувало ніколи раніше, і їх не було запроваджено навіть під час карантину.

Врешті-решт, так і залишилося незрозумілим, чому митниця тримала вантаж української делегації так довго. Через рентгенівський апарат сумки та скрині так і не просвітили, а після трьох годин «маринування» в терміналі українцям просто сказали: «Можете проходити». За час очікування про такий прикордонний конфуз були проінформовані й керівництво іспанської національної асоціації, й українська амбасада в Іспанії. У цьому сенсі ще раз пересвідчуєшся, що вилітати за два дні до матчу значно далекоглядніше, ніж за день. Добре, що все екіпірування та реманент команд прибули до готелю, і синьо-жовті матимуть усе, що потрібно для тренування та гри.

Чисті проби

Сьогодні вранці вся команда здала заключний під час цих зборів, четвертий тест на COVID-19. Під кінець дня прийшли результати – усі негативні. Заходи безпеки, яких чітко дотримується збірна України, дають результат. До речі, в Іспанії всі дуже серйозно ставляться до карантинних обмежень. Люди носять маски й на вулиці, і за кермом власних авто.

Королівська база «Реалу»

Офіційне передматчеве тренування збірна України провела на полі стадіону «Альфредо Ді Стефано», названого на честь легендарного гравця. Ця арена, що вміщує 6 тис. глядачів, є полем «Кастільї» – молодіжки мадридського «Реалу». Однак саме тут перша команда Королівського клубу догравала сезон у Примері під час карантину. Усе ж, погодьтеся, якщо грати на порожньому малому стадіоні, то це пригнічує менше, ніж коли матч відбувається у велетенській чаші без глядачів. «Естадіо» завтрашньої гри Ліги націй УЄФА розміщено на території бази «Реалу», розміри якої вражають. Відчувається, чому цей клуб називають «галактікос».

Газон у чудовому стані, у чому сьогодні пересвідчилася наша команда. Усі гравці здорові, усі тренувалися. Із 27-х виконавців Андрій Шевченко вибере для заявки на матч з Іспанією 23-х, а завтра визначить стартовий склад. О 21.45 за Києвом синьо-жовті вийдуть на поле стадіону в Мадриді з одним бажанням – потішити українців гарною грою та результатом. Команда відчуває силу підтримки, яку надсилають їй наші фани за тисячі кілометрів.

Источник: Футбольный клуб.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)