Польські фахівці в «Дніпрі-1»: впровадження ментальних тренувань

13 Окт 2021

Першопрохідцем став СК «Дніпро-1», який запросив провідних спеціалістів світового рівня для навчання тренерів. Протягом декількох днів з теорією та практикою ментальних тренувань у футболі знайомили польські фахівці Конрад Чапечка (до речі, у минулому професійний гравець) та Рафал Малиновськи.

У їхньому портфоліо – розбудова безпрецедентного проекту академії у клубі «Сталь» (Жешув), яка вже стала помітним явищем у підготовці молодих футболістів Польщі; індивідуальна робота з такими зірками як Роберт Левандовськи, Даміан Кендзер та багатьма іншими; видання книги про ментальні тренування у футболі, яка доволі великим накладом вийшла у Польщі.

– Ми підготували інформацію про те, що таке ментальний тренінг, як він функціонує, у чому полягає його сутність, – сказав про візит до «Дніпра-1» Рафал Малиновськи. – Дали стислий аналіз, як виглядає робота ментальних тренерів у провідних клубах Європи, як працює система ментального тренінгу в нашій академії. Працювали над прийомами, які мають поліпшити комунікацію у системі «тренер – гравець». Нам дуже сподобалося, що тренери були активними, ставили багато запитань, були залучені до процесу. Дуже важливо, що часто в них був інший погляд на ситуацію, який відрізнявся від нашого, адже це дозволяє по-іншому оцінити ситуацію та підхід до роботи.

– Психологія спорту – молода наука, яка дуже динамічно розвивається, – розповів Конрад Чапечка. – Ще 10 років тому було дуже мало людей, які працювали з ментальними тренерами над розвитком індивідуальних якостей, але сьогодні таких футболістів рівня національної збірної, вищої ліги стає все більше. Чим вищий рівень гравця у Європі, тим вищим є його рівень самосвідомості, уваги до психологічних аспектів підготовки, до відновлення, режиму дня – всього, що допомагає у розвитку.

Під час семінару тренери «Дніпра-1», які працюють з молодими футболістами, отримали не лише теоретичні основи, а самі взяли участь у низці вправ, які мають за мету поліпшення комунікації, вміння концентруватися, швидко аналізувати ситуацію та приймати рішення, налаштовуватися на досягнення цілі.

Футболістів світового рівня виокремлює швидке прийняття рішень та чітке втілення їх у життя, тому у провідних клубах вже давно інтегрують вправи для мозку у загальну програму тренувань. Для цього у їхньому штаті працюють ментальні тренери. Про ефективність таких методів неодноразово розповідав у своїх інтерв’ю, наприклад, Юрген Клопп. Велике значення ментальним тренуванням приділяв Арсен Венгер в «Арсеналі»; використовує їх Жозе Моурінью.

Ментальні тренування допомагають стати спокійнішими, вчать концентруватися, підвищують рівень позитивних емоцій. Результатом є чіткі та швидкі рішення, а також відсутність проблем з мотивацією у спортсмена.

Источник: Футбольный клуб.Здесь вы можете написать комментарий к записи "Польські фахівці в «Дніпрі-1»: впровадження ментальних тренувань".

* Обязательные для заполнения поля
Все отзывы проходят модерацию.

Футбол


В данном разделе вы найдете самые свежие новости футбольного мира. Новости украинского футбола, а также футбольная жизнь европейского и мирового уровня ждут ваших комментариев. Самые интереснейшие факты футбольных баталий ждут вас в этой рубрике. Также вы узнаете много интересного из личной жизни футболистов и футбольных тренеров.
Анонсы и прогнозы топовых матчей и не только. Интереснейшие факты мира футбола, как на поле, так и вне игры. Только в этом разделе представлены самые жаркие футбольные сенсации. Только у нас самые свежие новости Евро-2012 и новости украинского футбола. Самые курьезные факты из жизни персон футбольного мира. Также благодаря видео обзорам и видео репортажам вы можете смотреть новости футбола прямо у нас на сайте.
У нас вы найдете: новости футбола Испании, новости мирового футбола, новости английского футбола, последние трансферные новости футбола. Также только в этой рубрике вы найдете последние новости футбола в России, новости футбола Анжи, новости футбола Италии, новости футбола Зенит, новости спорта футбол Украина, белорусские новости футбола, и многое другое.
Только для наших посетителей мы приготовили свежие новости футбола Динамо Киев, трансферные новости футбола Украины, новости европейского футбола, Самые свежие новости футбола ждут вас. Продажные и договорные матчи, начало и конец футбольной карьеры, футбольные скандалы и раздоры – все это и многое другое вы найдете в разделе «Футбол».

Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)