Ротань: «Молодіжна збірна України працює в інтересах головної команди»

31 Авг 2020

Після спарингу з «Олімпіком», в якому молодіжна збірна України перемогла з рахунком 5:1, керманич синьо-жовтих Руслан Ротань відповів на запитання журналістів.

– Руслане Петровичу, як ви прокоментуєте підсумок контрольного поєдинку з «Олімпіком»?
– Немає сенсу щось говорити про результат, оскільки це був просто товариський матч, в якому нам потрібно було згадати напрацьовані зв’язки, структуру гри, адже ми не бачилися з хлопцями дев’ять місяців. Однозначно, це було краще, ніж тренування. Цей спаринг дав тренерському штабу багато інформації для роздумів, оскільки в діях команди були й позитивні моменти, і не дуже. Ми обов’язково вкажемо хлопцям на помилки й будемо рухатися далі.

– У поєдинку було багато тактичних змін…
– Якщо ви помітили, у нас з’явилося багато нових молодих футболістів. Це наше майбутнє, але дуже важливо, щоб вони якомога швидше прийняли наші вимоги. Поки що їхній настрій мені дуже подобається.

– Другий тайм, в якому «молодіжка» забила чотири м’ячі, вам сподобався більше?
– Якщо говорити про цілісність гри, то більше мені сподобалася перша 45-хвилинка. Після перерви вистачало розривів між лініями, хоча при цьому команда добре заходила в другу й третю зони, що, власне, тренерський штаб і хоче бачити від колективу.

– Як вам дебют Еріка Шуранова?
– Він непогано відіграв на команду, помітно бажання футболіста працювати так, як від нього вимагають.

– Окрім контролю м’яча, на чому ви ще робите акцент у роботі з командою?
– Контроль буває різним. Часом футболісти поспішали, доставляючи м’яч на ударну позицію. Хлопці знають, що в нас є структура, яку хочеться витримувати, потрібно швидше працювати з м’ячем і вибирати правильні позиції під час передач.

– Лєднєв відіграв приблизно 20 хвилин…
– Богдан відчув невелике нездужання, тому ми вирішили його поберегти.

– Олександра Сироту викликано до головної команди країни, але до «молодіжки» було довикликано Андрія Стрижака…
– Ми хочемо подивитися цього хлопця у справі. Але ще раз повторюся, молодіжна збірна України працює в інтересах головної команди країни. І якщо Андрій Шевченко буде зацікавлений у наших футболістах, ми будемо на сьомому небі від щастя (посміхається).

– Далі все за планом?
– Так. Зараз ми повністю перемикаємося на підготовку до гри зі збірною Данії, у гості до якої вирушимо 3 вересня, 4-го – матч, а потім ми перелітаємо до Фінляндії на другий у цій спарці відбірний поєдинок.

– У Данії й Фінляндії «молодіжка» буде грати на перемогу?
– Безперечно. Ми завжди виходимо на поле, щоб перемагати, але при цьому хочемо показувати й хороший футбол.

– На скільки відсотків ви для себе вже визначили стартовий склад на матч із данцями?
– У нас ще є кілька днів. На поле вийдуть найсильніші на той момент гравці.

Источник: Футбольный клуб.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)