Шаран: «Все буде залежати тільки від Селезньова»

28 Июн 2022

Минулого тижня «Минай» відновив тренування, почався перегляд потенційних новачків. Старт повноцінного збору заплановано на 1 липня. Головний тренер Володимир Шаран розповів про ситуацію у команді. Його слова наводить офіційний сайт клубу .

– Володимире Богдановичу, приємно поринути в робочий процес?
– Так, безумовно. Місяць тому я вже приїжджав до Ужгорода. І тоді також було приємно повернутися. Хоча тоді було лише шість гравців першої команди та представники U-19. Ми проводили тренування. Також було приємно попрацювати, бо вже було важкувато психологічно. А зараз взагалі справжня робота розпочалася – маю на увазі перегляд потенційних новачків. І так ми вже входимо у тренувальний процес на найбільших обертах.

– На вашу думку, чи доречно проводити чемпіонат України під час війни?
– Вважаю, що футбол – спорт номер один. Це найулюбленіший вид спорту мільйонів людей у ​​всьому світі. І, звичайно, він необхідний нам, незважаючи на нелегкий період, який переживає Україна. Футбол дуже потрібний людям. Насамперед, у психологічному плані. У тому числі й нашим військовим, які перебувають на передовій та захищають нашу батьківщину.

Це також робота для гравців, тренерів, менеджмент клубу. Тому ми вдячні президенту ФК «Минай» Валерію Пересоляку за те, що він дав добро розпочати підготовку. Офіційної інформації про старт ще немає. Все швидко змінюється, але ми сподіваємося на краще і те, що до запланованої попередньої дати старту 20 серпня ситуація зміниться лише на краще.

– У психологічному плані війна залишить відбиток на гравцях?
– Безперечно. Навіть зараз, дивлячись на гравців, відчувається, що вони згаяли багато часу. Чудово розуміли, що перший період війни їм було не до футболу. Але відновити кондицію можна. І психологічний стан також. Розмовлятимемо з гравцями. Але все одно футбол дарує позитивні емоції. Кожен має займатися своєю професійною роботою. Ми вже розпочали це.

– Які враження від перших тренувань?
– Пропустивши чимало часу, а це 120 днів без основних тренувань не так просто. Це видно. Хлопцям дуже важко навіть після вчорашнього легкого тренування. Ще така спека.

– Уболівальників та журналістів цікавить подальша доля Євгена Селезньова.
– У Євгена закінчився контракт із ФК «Минай». Я був задоволений його роботою під час зимового тренувального збору у Туреччині. І, звичайно, все залежатиме лише від нього. Ми з Євгеном уже говорили про це. Я підтримаю його, якщо побачу, що він ставиться до справи так само серйозно, як це було в Туреччині, коли ми ближче познайомилися в «Минаї». Я на нього сподіваюся та розраховую на його досвід. Ми розуміємо, що чемпіонат буде не таким, до якого ми звикли. У тому плані, що багато легіонерів покинуть клуби. А може, і все. Для Євгена це додатковий шанс якісніше проявити себе на футбольному полі. Все залежить від його роботи, здоров’я. Але я сподіваюся, що все буде гаразд.

Источник: Футбольный клуб.
Футбол


В данном разделе вы найдете самые свежие новости футбольного мира. Новости украинского футбола, а также футбольная жизнь европейского и мирового уровня ждут ваших комментариев. Самые интереснейшие факты футбольных баталий ждут вас в этой рубрике. Также вы узнаете много интересного из личной жизни футболистов и футбольных тренеров.
Анонсы и прогнозы топовых матчей и не только. Интереснейшие факты мира футбола, как на поле, так и вне игры. Только в этом разделе представлены самые жаркие футбольные сенсации. Только у нас самые свежие новости Евро-2012 и новости украинского футбола. Самые курьезные факты из жизни персон футбольного мира. Также благодаря видео обзорам и видео репортажам вы можете смотреть новости футбола прямо у нас на сайте.
У нас вы найдете: новости футбола Испании, новости мирового футбола, новости английского футбола, последние трансферные новости футбола. Также только в этой рубрике вы найдете последние новости футбола в России, новости футбола Анжи, новости футбола Италии, новости футбола Зенит, новости спорта футбол Украина, белорусские новости футбола, и многое другое.
Только для наших посетителей мы приготовили свежие новости футбола Динамо Киев, трансферные новости футбола Украины, новости европейского футбола, Самые свежие новости футбола ждут вас. Продажные и договорные матчи, начало и конец футбольной карьеры, футбольные скандалы и раздоры – все это и многое другое вы найдете в разделе «Футбол».

Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)