Шевченко: «Шкода, що не вдалося привезти до Франції найкращий склад»

6 Окт 2020

– Як ви можете оцінити ситуацію, в якій опинилася збірна України через відомі проблеми з позитивним тестами на коронавірус?
– Так, ми зараз перебуваємо в дуже важкій ситуації. Ще до початку збору низка провідних гравців отримала травми. В останній момент ми дізналися про позитивні тести на COVID-19 двох гравців «Шахтаря», і всі футболісти цієї команди пішли на карантин. До речі, як ми дізналися сьогодні, у решти гірників негативні тести. Довелося довикликати гравців, у тому числі деяких з молодіжної збірної. Ми запросили Паньківа у зв’язку з відсутністю Пятова, але вже у Франції два голкіпери також здали позитивні тести – той-таки Паньків та Лунін.

Ситуація дуже складна. Є регламент, і ми його виконуємо. Ми повністю довіряємо позиції французької влади, дотримуємося протоколів. Наскільки я знаю, завтра гра все-таки буде проходити.

Дуже шкода, що не вдалося привезти до Франції наш найкращий склад. Я дуже поважаю тренера місцевої збірної Дідьє Дешама, дуже хотілося привезти найсильніших гравців. Але ми постараємося зібрати всіх найкращих серед тих, хто є в наявності.

– Така ситуація дає шанс для інших футболістів заявити про себе?
– Звісно, це шанс для молодих гравців проявити себе, але водночас у цьому є ризик для нас. Повторюся, хотілося привезти найкращу команду, щоб показати рівень нашого футболу.

– Які цілі стоять зараз перед вашою збірною?
– Ті завдання, які були поставлені перед нами, ми виконуємо. Головне завдання, коли я приймав збірну, полягало в тому, щоби змінити якість гри, привести в команду нове покоління гравців, яке зможе грати в інший футбол. У нас були дуже позитивні три роки. Ми вдало виступили в попередній Лізі націй, подолали відбір до Євро-2020 з першого місця у групі. Вважаю, при цьому демонстрували гідний рівень гри. Також ми давали шанс молодим гравцям, багато з них зараз вже в нашому основному складі.

Для мене головний показник – думка вболівальників, які дякують нам за гру та результат. Але цей рівень треба підтримувати та мати певний кадровий запас. На жаль, саме зараз такого запасу в нас немає.

– Кого ви вважаєте головною зіркою збірної Франції?
– Кожного гравця цієї збірної можна назвати небезпечним. Це надзвичайно збалансована команда, яка має чудових гравців на всіх позиціях. Головною ж її зіркою я вважаю тренера Дідьє Дешама, я його дуже поважаю за ту роботу, яку він провів останніми роками.

– Чи можна очікувати на підсилення збірної після повернення до Києва?
– Виходячи із ситуації, що склалася, ми готуємо список гравців, які можуть нас підсилити. Вони будуть проходити тестування. Ми маємо розуміти ситуацію з тими, хто вже проходив тести, і потім вирішувати, чи зможуть вони приєднатися.

Плани не змінюються – вилітаємо до Києва наступного дня після гри.

– Зараз у збірній відсутній Тарас Степаненко. Хто може його замінити?
– У нас достатньо гравців, є можливість дати зіграти комусь із тих, хто раніше не мав такого шансу. Ми ще не вирішили, хто вийде на цій позиції. Розраховуємо, що той, хто буде грати, покаже такий же рівень, як у Тараса.

Источник: Футбольный клуб.
Спортивный портал "Просто спорт"


Prosto-sport – это спортивный портал, на котором собраны новости спортивного мира. Только вместе с нами вы будете в курсе всех новостей спорта Европы и мира. На нашем портале собраны самые свежие спортивные новости, а именно: новости футбола, новости бокса, новости тенниса, новости хоккея, новости баскетбола, новости авто-мото, новости волейбола, новости гандбола, новости художественной гимнастики, новости Евро-2012. На нашем спортивном портале вы сможете ознакомиться со спортивными анонсами и предварительными прогнозами некоторых матчей.
Также, только наш спортивный сайт поведает вам интересные факты из жизни звезд мирового спорта. Самые свежие и увлекательные новости с жизни спортсменов вы найдете на нашем спортивном сайте. С нами вы также вы сможете немного посмеяться, посетив страничку спортивных анекдотов и приколов, которая находится на нашем сайте.
На нашем портале также представлены спортивные медиа материалы, которые вам продемонстрируют вам самые яркие моменты спортивного мира. С медиа материалами вы сможете ознакомиться, посетив видео и фото галерею нашего спортивного портала.
Именно здесь вы сможете найти самые свежие интервью со спортивными личностями. Самые скандальные события спортивного мира и самые яркие матчи представлены на нашем спортивном портале во всей красе. У нас вы всегда найдете самые интересные новости спорта Украины и мира. Вместе с этим мы будем держать вас в курсе самых горящих чемпионатов и турниров, которые актуальны именно на сегодняшний день.
Вместе со спортивными новостями, только вместе с нами вы будете в курсе всех событий, которые творятся за спортивными кулисами. Ведь не всегда самые интересные события спортивного мира происходят на спортивной арене, поэтому только на нашем спортивном портале вы познаете некоторые тонкости спортивной жизни вне игры. Вы узнаете интересные исторические факты о спортивных происшествиях, личностях, федерациях, клубах и командах.
Для любителей азарта и острых спортивных ощущений у нас вы сможете найти прогнозы спортивных событий и почитать, как и где сделать ставки на спорт. Ведь иногда неплохо совместить полезное с приятным, а именно: насладится просмотром игры и при этом ещё и неплохо заработать. Поэтому именно на нашем спортивном портале вам будет интереснее вдвойне.
Следите за спортивной жизнью вместе с креативной командой спортивного портала prosto-sport.com. Будьте всегда в курсе самых свежих новостей футбола, новостей бокса, новостей тенниса, новостей хоккея, новостей баскетбола, новостей авто-мото, новостей волейбола, новостей гандбола, новостей Евро-2012 и многих других. С нами интересно (-_-)